Birleşik Krallık Şefleri, Türkiye ve Suriye İçin Bir Arada

Action Against Hunger, 27 Şubat Pazartesi günü, Türkiye ve Suriye’deki depremden etkilenenler için para toplamak amacıyla Londra’nın Darby’s kentinde bir bağış toplama etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Robin Gill, Nieves Barragán Mohacho, Angela Hartnett, Neil Borthwick, Paul Ainsworth, Francesco Mazzei, Clerkenwell Boy, Luke Holder ve Mitch Tonks gibi Birleşik Krallık’ın en iyi şeflerinden bazılarının lezzetli yemeklerini tatmaları için 120 misafiri Darby’s’e davet ediyor.

Türkiye ve Suriye’de sabah 4.17’de meydana gelen 7.8 büyüklüğündeki deprem, 1939’dan beri Türkiye’nin en güçlü depremi oldu. Toplam 1.500 artçı sarsıntı ve ardından saat 01.24’te ikinci bir deprem bildirildi. Türkiye’de etkilenen 10 ilde hastaneler ve enerji, su, sıhhi tesisat ve iletişim ağları gibi diğer temel altyapılar da dahil olmak üzere 6.400’den fazla bina çöktü.

Action Against Hunger acil durum ekipleri, etkilenen topluluklara yardım ulaştırmak için aralıksız çalışıyor. 27 Şubat Pazartesi günü, ailelere yiyecek, uyku seti, tıbbi malzeme, kışlık giysi ve psikolojik destek sağlamaya devam etmek için fon toplamak üzere Chefs Up for Turkey & Suriye’yi ağırlıyorlar.

Robin Gill, Nieves Barragán Mohacho, Angela Hartnett, Neil Borthwick, Paul Ainsworth, Francesco Mazzei, Clerkenwell Boy, Luke Holder ve Mitch Tonks gibi Birleşik Krallık’ın en iyi şeflerinden bazılarının lezzetli yemeklerini tatmaları için 120 misafiri Darby’s’e davet ediyorlar. Akşama şef, televizyon ve radyo yayıncısı Andi Oliver ev sahipliği yapacak.

 

Leave A Reply

Navigate