Kanton Mutfağı Deneyimi; Hakkasan Bodrum

2001 yılında kurulan Hakkasan, geleneksel Kanton mutfağını modern bir dokunuşla harmanlayan benzersiz bir marka. Hakkasan’ın tutkulu ve yetenekli şefi  Andrew Yeo, en kaliteli malzemeleri kullanarak sadece burada bulabileceğiniz lezzetler yaratıyor. Dünyanın en dinamik şehirlerinde bulunan Hakkasan lezzet dolu restoranlarının menüsü, imza yemekleriyle mutfak dengesini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Lezzetlerin mükemmel bir dengeyi yansıttığı Hakkasan menüsünde, öne çıkan başlangıçlar arasında Hakkasan İmzalı Pekin Ördeği, Morel Mantarlı ve Sebzeli Çin Böreği; ana yemeklerde ise Wokta Merlot ile Sotelenmiş Karabiberli Dana Antrikot, ve Baharatlı Karides ön plana çıkıyor. Menüdeki hafif tatlı seçeneklerinden, Sweet Caviar, Litchi Rose Dumpling ve Vegan Exotic Pavlovafavoriler arasında.

Bunun yanında farklı deneyimler yaşayabileceğiniz üç ayrı kategori altında kokteyl seçenekleri bulunuyor. Yenilikçi karışımlar, cesur tatlar için Captivation, hassas, çiçeksi ve aromatik sevenler için Romance, zarif, klasik ve imzalı geleneksel lezzetleri tercih edenler için modern versiyonlarıyla Trust, yoğun, samimi ve ateşli bir deneyim yaşamak isteyenler için Passion gibi eşsiz kokteyl kategorileriyle damaklarınızda rahat dokunuşunu hissettirecek.

Leave A Reply

Navigate