En İyi Çikolata Mekanı Ödülü : BUTTERFLY CHOCOLATE

Butterfly Chocolate, Türkiye’nin ilk el yapımı çikolatacılarından biri olarak, kaliteli çikolatası, benzersiz reçeteleri, özenli tasarımları ve özgün şube konseptiyle öncü ve ilkleri yaşatan bir marka olarak öne çıkıyor. Hiç durmadan keşfeden, gelişen, değişen, öğrenen ve yenilenen bir dünyayı temsil eden Butterfly, el yapımı çikolatalarını koleksiyonlar halinde çıkarıyor.

Butterfly Chocolate’ın kurucu ortağı Ebru İpekçi amaçlarını çikolata dünyasındaki sürekli değişen gelişmeleri yakından takip ederek bunları Türkiye’ye taşımak olduğunu dile getiriyor. Butterfly, üstün kaliteli çikolatası, benzersiz reçeteleri, özenli tasarımları ve özgün şube konseptiyle öncü ve ilkleri yaşatan bir marka olarak, Gault&Millau Türkiye 2024 Ödül Töreni’nde ‘En İyi Çikolata Mekanı Ödülü’ne layık görüldü.

Butik çikolatacılığı, çikolata üretimine özenli bir yaklaşımla başlayıp, kaliteye odaklanarak el emeği ile üretilen özgün ürünlerle ifade ediyorlar. Bu yaklaşım, çikolata üretimine artizanal bir boyut kazandırırken, her aşamanın titizlikle takip edilmesi ve en iyi malzemelerin seçimi gibi ayrıntılarla öne çıkıyorlar.

Çikolata konusundaki bilgi birikimine katkı sağlayarak tüketicilerinin çikolata hakkında daha fazla bilgi edinmelerini destekliyorlar. Bu sayede, çikolatanın üretim süreci, kalite standartları ve farklı lezzet profilleri hakkında farkındalık yaratıyorlar.

Akmerkez, İstinyePark, Vadistanbul ve Galataport’ta şubeleri bulunan mekanda, çikolata koleksiyonlarını, pastalarını ve barlarını deneyimleyebilirsiniz. Çeşitli dönemlere özgü çikolara koleksiyonları da sunuluyor. Koleksiyonlarında taze meyve ve sebzeler, baharatlar ve yöresel lezzetler gibi özel içerikleri kullanarak çikolata deneyimini zenginleştiriyorlar. Çeşitli beslenme tercihlerine uygun olarak, fit, ketojenik ve alkollü çikolata seçeneklerini de koleksiyonlarında bulunduruyorlar.

Gerçek bir çikolata deneyimi yaşamak için Butterfly Chocolate şubelerini ziyaret etmenizi öneririz.

  • https://www.butterfly.com.tr/sayfa/subeler

Leave A Reply

Navigate